⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓

💣

▲▲▲▲▲▲▲

 

 

Mel unsworth agency. Mel unsworth. Mel-o air. Mel un izle. Mel universal. Mel-uni village. Mel un ne demek. Mel unso.

 

 


 

 

Filmden çok yorumları izledim 😊 güzelmiş.

 

Hayatımda gördüyüm en gerizekalı filim. Korkunc şeylerde hep köylerde oluyor. 😂😂😂😂😂😂😂😂. Sembra una bella cittadina, e bello anche il video! UP grazie Maria, buona serata, italo. Very scary movie💀☠A witch that is really pissed off!☠☠☠☠☠ I can't decipher everything that is being said but an excellent movie needs no words👍😱😨. KORKARAK BAŞLADIGIM FİLMDEN GÜLEREK ÇIKTIM HELAL BU FİLMİ YAPANLARA.

8:40 QÜWÇEÜDİWÖVLFMFLWÇİSÜZAÖLVÖEŞVEÇŞCÇSLCSÖ

17:56 Da kadın azer bülbülden duygularım darmadagin anlayamazsın parçasını soyluyor😂🤣😂🤣. Kiz öküz sesi çıkarıyo😂. ALLAH BİRDİR BÖYLE ŞEYLERDEN UZAK DURALIM VE ALLAHA SIĞINALIM. I think there were more British aircraft here than I saw at Duxford. Büycü kadın aglıyor galiba yazık kocasından ayrıldı her halde 🤣🤣🤣🤣 bide cok sacma bir filim. Amqq Nee Zaman Bi Cinn Filmi İzlesemm Olann Hocalaraa Oluyoo Amqq :D :D :D. Başrolde kesinlikle Flash tv'deki sarı bıyıklı dayı olmalıydı. Gözler onu aramadı değil hani hshdhshahajd.

Çok güzel aferin sana ama çok Bismillahirrahmanirrahim demek istiyorum çok korkunçtu yani yerler

 

Benim anlamadigim yönetmen ve ekibi hicmi kendine bu film olmus mu diye sormuyor? Bu kadar rezil ve kalitesiz bir sacmalik yapmaktan ben sahsen yerin dibine girerdim. Allahım Birde 3 Milyona Yakin Izlenmis Bu Millet Kafayı Yemiş Her Önüne Gelen Film Yapmaya Kalkarsa Işimiz Zor Bu Âlemde Birtek Bu İşi Alper Mestçi Ve Hasan Karacadağ Yapıyor Başkası Elini Bile Sürmesin. Une bien Bonne vidéo a regarder. Juste un petit bémol pour le son (enregistré avec le micro du boitier je suppose. En tout cas c'est super nice a regarder. Thunderbolt <3.

Les Messerchmidt Bf109 sont quelle version? Je ne reconnais pas le modèle avec cette entrée d'air très en avant.